WIOSNA Z SOSAMI FOLWARK

Warszawa, 22/04/15

informacja prasowa presspack kwiecien.docx

Kreatywna zabawa doskonałym smakiem

Warszawa, 22 kwietnia 2015 r. – Organizujesz przyjęcie w ogrodzie? Szukasz inspiracji grillowych i nie tylko? Zajrzyj do Twojego sklepu i rozpocznij kulinarną przygodę z gotowymi sosami Folwark w dziesięciu wybornych smakach. To idealna propozycja dodatków do dań w sezonie grillowym, jak i na co dzień.

W nadchodzącym sezonie w kuchni i na stołach nie może zabraknąć sosów Folwark, a jest w czym wybierać. W ofercie znajduje się 10 sosów w następujących smakach: Sos kebab gyros łagodny, Sos kebab gyros ostry, Sos czosnkowy, Salsa mexicana, Remulada duńska, Sos madziarów, Sos do pizzy, Sos barbecue, Dressing 1000 wysp, Ketchup premium. Dzięki tym produktom, każdy może przygotować danie na wiele sposobów, zarówno na ciepło, jak i na zimno, uzyskując za każdym razem inny efekt i urozmaicając codzienne menu. Nadadzą one potrawom, zwłaszcza z grilla, niepowtarzalny smak i zaspokoją potrzeby najbardziej wymagającego podniebienia.

Wiosna w pełni, niebawem otwarcie sezonu grillowego i ogrodowych przyjęć. Z tej okazji proponujemy konsumentom sosy ze starannie dobranych składników, stworzone na bazie unikalnych receptur w naszej rodzinnej firmie, które można wykorzystywać na różne sposoby. Przykładowo, z daniami mięsnymi z grilla doskonale komponuje się Sos kebab gyros w dwóch wariantach: łagodnym i ostrym. Remulada duńska z kolei stanowi doskonały dodatek do grillowanych warzyw, jak i przekąsek. Sosu barbecue nie może zabraknąć w modnych burgerach wołowych i żeberkach z grilla. Wariantów jest nieskończenie wiele i można swobodnie puścić wodze fantazji. W naszej rodzinie sami lubimy eksperymentować w kuchni i efekt często przechodzi oczekiwania a na pewno za każdym razem pozytywnie zaskakuje. Gorąco zachęcam do kulinarnej zabawy z sosami Folwark – satysfakcja gwarantowana. Jestem pewien, że będzie to hit sezonu i ulubiona marka Polaków.” – mówi Łukasz Kotaniec, członek zarządu Kotaniec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Marka Folwark zaprasza konsumentów do zabawy nie tylko w kuchni i przy grillu ale także w Internecie. Na profilu marki na portalu facebook https://www.facebook.com/folwark.sosy?fref=ts można dzielić się wrażeniami, inspiracjami, pomysłami. Konsumenci mogą spodziewać się konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Oficjalna strona marki www.folwark.com.pl jest w pełni zintegrowana z portalami społecznościowymi. Znajdują się na niej m.in. informacje o produktach i firmie, a wkrótce pojawią się ciekawostki, przepisy, porady. Strona jest przystosowana do wszystkich modeli smartfonów i urządzeń mobilnych.

Sosy Folwark dostępne są w wygodnych butelkach o pojemności 450 ml. Można je nabyć w sklepach spożywczych, sklepach mięsnych i sieciach handlowych.

***** Firma Folwark powstała w 1991r. Początkowo zatrudniając kilka osób zajmowała się jedynie produkcją majonezu. W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności rozszerzyła portfolio o wiele unikalnych produktów. Od 1.01.2015 r., kontynuuje działalność pod nazwą Kotaniec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością półka komandytowa. Korzystając z doświadczenia ponad 100 pracowników, zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających konsumentów, produkując nie tylko tradycyjne, ale również unikalne sosy kuchni etnicznych.