Kontakt

Kotaniec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Jankowice 43, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą

tel. +48 486744118 lub +48 486744900
fax +48 486744902

KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Administratorem Państwa danych osobowych jest FBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą pod adresem: Jankowice 43, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą. Poniżej znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych w związku z realizacją kontaktów handlowych z naszą firmą.

1. Przedstawicielem Administratora jest Łukasz Kotaniec (lukasz.kotaniec@folwark.com.pl).

2. Dane osobowe przetwarzane są w celach kontaktów handlowych na podstawie (art. 6 ust 1 lit. f RODO 1).

3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania wzajemnych kontaktów handlowych.

4. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane.

5. Podanie danych jest dobrowolne.

6. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi dla FBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., w celu realizacji Państwa zleceń.

7. Jako administrator Państwa danych, zapewniamy Państwu prawo dostępu do tych danych, można je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Można także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Państwu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

8. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.